Na początek…

Cześć!
Minęło sporo czasu, od kiedy napisałam swój ostatni post na poprzednim blogu. Szczerze, nie pamiętam jak to się robi, dlatego spróbuję jak mi się wydaje i liczę na to, że będzie dobrze.

Na początku słów kilka o tym, dlaczego zdecydowałam się na założenie bloga. Początkowo chciałam reaktywować starego bloga, którego porzuciłam ponad dwa lata temu, jednak po pewnym czasie doszłam do wniosku, że łatwiej mi będzie zacząć od początku. Myśl o założeniu nowego ciągnęła się za mną od dawna. Najbardziej siedziała mi w głowie w momentach, kiedy miałam mnóstwo pracy. W końcu jednak stwierdziłam, że nie będę odkładać tego na wieczne kiedyś i że to jest właśnie ten moment. Ale do tego kroku zainspirowało mnie kilka osób i wydarzeń.

  1. Jakiś czas temu doszedł mi kolejny rok na tym świecie i tego dnia wiele osób złożyło mi piękne życzenia. Większość z nich życzyła spełnienia marzeń i robienia tego, co lubię. Dodało mi to sporo odwagi i otuchy, dlatego właśnie zabrałam się za robotę, założyłam bloga i robię to, co sprawia mi radość. 

  2. Po drugie pisanie bardzo mnie cieszy, a jako że skończyłam pisać pracę licencjacką, nie za bardzo mam gdzie tworzyć. Dlatego chciałabym potraktować bloga jako miejsce do realizowania codziennej potrzeby przelewania słów na klawiaturę.

  3. I ostatnia rzecz – chcę się dzielić tym co robię i co lubię, może akurat kogoś to zainteresuje albo zainspiruje (o czym skrycie marzę!). A jednocześnie wciąż szukam siebie, swojej drogi i liczę na to, że w ten sposób znajdę w końcu to coś, lub utwierdzę się w swoich planach.

A co robię i co lubię? 

  • Kocham podróżować, więc na pewno znajdziecie tu niejedną relację z naszych wypraw – już szykuję post z Maroka 🙂
  • Jakiś czas temu zorientowałam się, że ogromną przyjemność sprawia mi organizacja ślubów i wesel. Organizowałam póki co tylko jedno – swoje 🙂 – ale często i z ogromną przyjemnością podpowiadam coś znajomym, doradzam i czuję, że to miłość od pierwszego wejrzenia! Tak że na pewno będzie tu sporo o organizacji tego pięknego dnia i z pewnością opowiem więcej o moich doświadczeniach.
  • Interesuje mnie rozsądna moda, uroda i ekologia. Na pewno co jakiś czas o tym napiszę. 

Nie wiem, czy znajdą się osoby, które będą chciały śledzić tutaj moje wypociny. Może okaże się, że nie. Ale jeśli nadal będzie mi to sprawiło radość, to będę próbować dalej! Nie obiecam też, że posty będą ukazywać się systematycznie – wydaje mi się, że ta presja poprzednio mnie zniechęciła. 

W takim razie do usłyszenia za jakiś czas 😉 

13 thoughts on “Na początek…”

  1. Witaj. My też nie możemy się doczekać kolejnych wpisów😊😊. Czekamy z niecierpliwością. Buziaki

  2. Pingback: Nasz ślub i wesele - krótka fotorelacja – Zbieram myśli

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *