KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Zorganizuję Wasz ślub i wesele zgodnie z Waszymi marzeniami, potrzebami i możliwościami. Zajmę się organizacją, logistyką i kontaktem z usługodawcami,  zaoszczędzę Wasz czas i zdejmę z Was niepotrzebny stres. Przedstawię Wam ciekawe rozwiązania i wyjątkowe pomysły, które sprawią, że uroczystość ślubna i zabawa weselna będą niezwykłe i niezapomniane – zarówno dla Was jak i dla Waszych gości! Wszystko będzie na mojej głowie – o to nie musicie się martwić :). 

Ta opcja idealna jest równiez dla Par, które same zaczęły już przygotowania, ale w trakcie stwierdziły, że jednak organizację chcą powierzyć w ręce wedding plannera.

CO WCHODZI W SKŁAD KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA?

  • Stworzę dla Was spersonalizowany budżet i harmonogram ślubny.
  • Znajdę każdego usługodawcę, który będzie potrzebny do organizacji Waszego ślubu i wesela, w oparciu o Wasze oczekiwania i możliwości. 
  • Będę w stałym kontakcie z usługodawcami, dogram z nimi szczegóły, jeśli będziecie chcieli – podpiszę również umowy.
  • Stworzę koncepcję wizualną Waszego wesela.
  • Zapewnię nieograniczoną liczbę konsultacji indywidualnych, w tym moje wsparcie, wiedzę i doświadczenie.
  • Będę czuwać nad harmonogramem i dbać o jego realizację. 
  • Stworzę scenariusz dnia ślubu i przekażę go odpowiednim usługodawcom.
  • Skoordynuję dzień Waszego ślubu zgodnie ze scenariuszem. Nie będziecie musieli się niczym stresować i o nic martwić :)!
W JAKI SPOSÓB DZIAŁAM?

FORMULARZ

Uzupełnijcie formularz z wyceną (link poniżej), a w ciągu 24h prześlę Wam wstępną ofertę z widełkami cenowymi. Ofertę szczegółową otrzymacie dopiero po spotkaniu lub rozmowie telefonicznej. Ten krok możecie pominąć i przejść do kolejnego, jeśli jesteście zdecydowani na kontakt osobisty. 

SPOTKANIE LUB ROZMOWA TEL.

Na spotkaniu/podczas rozmowy z przyjemnością poznam Was, Wasze pragnienia i oczekiwania oraz opowiem o współpracy ze mną. Dzięki temu będziemy mogli wybadać, czy nadajemy na tych samych falach. Wy zorientujecie się, czy jestem osobą, której chcecie powierzyć przygotowania do ślubu, a ja będę mogła ocenić jak mogę Wam pomóc. Wiem jak ciężko jest zdecydować się na spotkanie, kiedy nie jest się w 100% przekonanym co do dalszej współpracy. Jednak nie martwcie się, ono do niczego Was nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatne. 

OFERTA

W oparciu o informacje, które przekażecie mi na spotkaniu, w ciągu maksymalnie 48 godzin stworzę dla Was indywidualną ofertę wraz z wyceną mojej usługi. Po przedstawieniu Wam tego dokumentu, będziecie mieli 7 dni na podjęcie decyzji o naszej dalszej współpracy przy organizacji Waszego ślubu i wesela.

UMOWA

Kiedy po przeczytaniu oferty zdecydujecie się na moje usługi, przyjdzie czas na podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Po tym rozpocznę działanie na pełnych obrotach i zorganizuję Wasz dzień w oparciu o stworzony dla Was harmonogram przygotowań. 

STAŁY KONTAKT

Cenię sobie stały kontakt z moimi Parami, dlatego od samego początku do końca przygotowań Waszego ślubu będziecie mogli liczyć na kontakt z mojej strony. Oczywiście ja również będę potrzebować tego od Was 🙂