KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Zorganizuję Wasz ślub i wesele od początku do samego końca. O nic nie musicie się martwić – zadbam o każdy element, zaoszczędzę Wasz czas i zdejmę z Was niepotrzebny stres. Przedstawię Wam ciekawe rozwiązania i wyjątkowe pomysły, które sprawią, że uroczystość ślubna i zabawa weselna będą niezwykłe i niezapomniane – zarówno dla Was jak i dla Waszych gości! Wszystko będzie na mojej głowie, jednak żadnej decyzji nie podejmę sama. To będzie Wasze zadanie!

Co wchodzi w skład kompleksowej organizacji ślubu i wesela?
  • Stworzę dla Was spersonalizowany budżet i harmonogram ślubny.
  • Znajdę każdego usługodawcę, który będzie potrzebny do organizacji Waszego ślubu i wesela, w oparciu o Wasze potrzeby, marzenia i możliwości. 
  • Będę w stałym kontakcie z usługodawcami, dogram z nimi szczegóły, jeśli będziecie chcieli podpiszę również umowy.
  • Stworzę koncepcję wizualną Waszego wesela.
  • Będziecie mieli nieograniczoną liczbę konsultacji indywidualnych, w tym moje wsparcie, wiedzę i doświadczenie.
  • Będę czuwać nad harmonogramem i dbać o jego realizację. 
  • Stworzę scenariusz dnia ślubu i przekażę go odpowiednim usługodawcom.
  • Skoordynuję dzień Waszego ślubu zgodnie ze scenariuszem. Nie będziecie musieli się niczym stresować i o nic martwić :)!
Jaki jest koszt kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

Kochani,

każda Para Młoda ma inne potrzeby i marzenia, inną wizję na swój ślub. Dlatego też indywidualnie podchodzę do każdego Waszego pomysłu. Dajcie mi znać, w czym mogę Wam pomóc oraz o jakiej uroczystości ślubnej i przyjęciu weselnym marzycie – gdy ustalimy zakres moich usług, przedstawię Wam ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb.

 Koszt kompleksowej organizacji ślubu i wesela rozpoczyna się od 7000 zł.

W jaki sposób działam?

SPOTKANIE

Na spotkaniu z przyjemnością poznam Was, Wasze pragnienia i oczekiwania oraz opowiem o współpracy ze mną. Dzięki temu będziemy mogli wybadać, czy nadajemy na tych samych falach. Wy zorientujecie się, czy jestem osobą, której chcecie powierzyć przygotowania do ślubu, a ja będę mogła ocenić jak mogę Wam pomóc. Wiem jak ciężko jest zdecydować się na spotkanie, kiedy nie jest się w 100% przekonanym co do dalszej współpracy. Jednak nie martwcie się, ono do niczego Was nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatne. 

OFERTA

W oparciu o informacje, które przekażecie mi na spotkaniu w ciągu jednego dnia stworzę dla Was indywidualną ofertę oraz wstępny budżet ślubny wraz z wyceną mojej usługi. Po przedstawieniu Wam tych dwóch dokumentów, będziecie mieli 5 dni na podjęcie decyzji o naszej dalszej współpracy przy organizacji Waszego ślubu i wesela.

UMOWA

Kiedy po przeczytaniu oferty zdecydujecie się na moje usługi, przyjdzie czas na podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Po tym rozpocznę działanie na pełnych obrotach i zorganizuję Wasz dzień w oparciu o stworzony dla Was harmonogram przygotowań. 

STAŁY KONTAKT

Cenię sobie stały kontakt z moimi Parami, dlatego od samego początku do końca przygotowań Waszego ślubu będziecie mogli liczyć na kontakt z mojej strony. Oczywiście ja również będę potrzebować tego od Was 🙂

OBSZAR DZIAŁANIA - MAŁOPOLSKA