KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Dobrze wiem, ile emocji wiąże się z przygotowaniami i organizacją ślubu, a tym bardziej jak wiele emocji towarzyszyć Wam będzie w dniu zawarcia przez Was małżeństwa. Nie jest łatwo zachować spokój mając z tyłu głowy, że trzeba odebrać jeszcze bukiet z kwiaciarni, a makijażystka pomyliła adres i spóźni się pół godziny. W dodatku świadkowa poplamiła sobie sukienkę, i na domiar złego w tym samym czasie dzwoni cukiernia z pytaniem o adres miejsca wesela. A to dopiero pierwsza godzina przygotowań. Co się jeszcze może wydarzyć?

Wyobraźcie sobie, że nie musicie się o to martwić. Że macie osobę, która zadba o te wszystkie nagle pojawiające się sprawy. Która odbierze bukiet, podjedzie po makijażystkę, pomoże świadkowej, pokieruje cukiernię. Osobę, która weźmie na swoje barki wszystkie sytuacje awaryjne i cały Wasz niepotrzebny stres, dzięki czemu Wy o nic nie będziecie musieli się martwić. Przy okazji ta sama osoba zadba o stronę organizacyjną i logistyczną uroczystości. 

Brzmi jak marzenie? 🙂 Z ogromną przyjemnością zrealizuję je dla Was!

Co składa się na koordynację dnia ślubu?

  1. Przygotuję dla Was dokładny scenariusz dnia ślubu i zadbam o jego realizację.
  2. Dopilnuję przygotowań w lokalu i w miejscu ceremonii ślubnej.
  3. Będę obecna w dniu Waszego ślubu i będę czuwać nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi i logistycznymi.
  4. Skoordynuję przebieg uroczystości ślubnej oraz pracę innych usługodawców.
  5. Skoordynuję przebieg przyjęcia weselnego – opieka nad gośćmi weselnymi oraz koordynowanie i monitorowanie pracy podwykonawców.
  6. Możecie liczy na moją pomoc w każdej sytuacji problemowej. 
  7. Na Wasze życzenie mogę również zająć się rozliczeniem z podwykonawcami w dniu ślubu.

Czym różni się koordynacja od kompleksowej organizacji ślubu?

Kompleksowa organizacja ślubu, to organizacja Waszego dnia od A do Z. Współpracę rozpoczynamy zazwyczaj około rok lub półtora roku przed Waszym ślubem. Kompleksowa organizacja ślubu zawiera w sobie koordynację dnia ślubu. 

Natomiast jeśli zdecydujecie się na koordynację, to działania rozpocznę około miesiąc przed uroczystością. Wtedy przejmę kontakt do usługodawców i stworzę scenariusz dnia. Będę obecna w dniu ślubu i moim zadaniem będzie dbanie o Was, o gości, gaszenie ewentualnych pożarów i czuwanie nad sprawami organizacyjnymi.